ענן - שיתוף תמונותתמונות חדשות·משתמשים פעילים
התחבר·הרשםענן - שיתוף תמונות
ענן - שיתוף תמונות ענן שיתוף תמונות עזרה

עזרה

אודות  |  עזרה  |  צרו קשר  |  תנאי שימוש
 1. מה זה ענן ?
  ענן מאפשר לכם לשתף תמונות באינטרנט. כאן תוכלו ליצור אלבום תמונות משלכם כאשר תוכלו לצרף כותרת וסיפור קצר לכל תמונה, לארגן תמונות לפי אלבומים, לתייג תמונות, תמונות המוצגות בענן נשמרות ברזולוציה גבוה ושומרות על רמת האיכות, כמו כן תוכלו לקבל ולכתוב תגובות. זהו מקום לכל מי שאוהב צילום מחובבנים עד צלמים מקצועים.
 2. איך נרשמים ?
  על מנת ליצור אלבום תמונות יש להרשם לאתר ע"י לחיצה על כפתור צור אלבום חדש הנמצא בעמוד הראשי. בטופס הרשמה יש למלאה שדות כמו כתובת האלבום יש למלאה אותה באנגלית, שמכם, כתובת האימייל שלכם וסיסמה. שימו לב שאתם רושמים כתובת אימייל נכונה כי היא תשמש אותכם לשליחת סיסמה, במידה ותשכחו אותה. הרשמה ושימוש באתר ניתנים בחינם.
 3. הודעה בזמן הרשמה שאימייל או כתובת האלבום כבר קיימים
  הודעה הזאת מתקבלת כשהכתובת שאתם בחרתם בהרשמה כבר תפוסה, במקרה כזה פשוט בוחרים כתובת אחרת. אפשרות שניה שאתם כבר רשומים באתר עם האימייל איתו אתם נרשמים במקרה כזה אין צורך להרשם יש לבצע התחברות לאתר.
 4. שכחתי סיסמה לאלבום שלי
  באפשרותכם לקבל סיסמה באימייל איתו נרשמתם לאתר, יש להכנס לדף כניסה לאתר ללחוץ על הקישור שכחתם סיסמה ? בשדה כתובת אימייל רישמו את כתובת האימייל שלכם והסיסמה תשלח אליכם.
 5. איך מעלים תמונות, איזה פורמטים מותר ואיזה גדלים ?
  כדי לעלות תמונות יש להכנס לעמוד ניהול, ללחוץ על הקישור העלאת תמונות בוחרים תמונה שברצונכם לשלוח ולוחצים על הכפתור שלח. גודל התמונה יכול להיות עד 5 מגה, פורמט התמונה יכול להיות מסוג jpg gif png bmp. אם הנכם מעלים תמונות גדולות יש להמתין בסובלנות עד שהתמונה תתקבל, תהליך זה עלול לקחת כמה דקות והוא גם תלוי ברוחב הפס שלכם.
 6. איך מוסיפים תמונת פרופיל ?
  כדי לשנות תמונת פרופיל יש להכנס לעמוד ניהול, למדור עדכון פרטים ללחוץ על הוספת תמונת פרופיל.
 7. מה הן תגיות ואיך מוסיפים אותן ?
  תגיות הן מילות מפתח העוזרות למצוא תמונות שיש בהן משהו במשותף. ניתן להוסיף עד 10 תגיות לכל תמונה. כדי להוסיף תגית יש לבחור תמונה, מצד שמאל ללחוץ על קישור הוסף תגית, כדי למחוק תגית יש ללחוץ על כפתור איקס הנמצא ליד התגית שהוספת.
 8. איך משנים סיסמה ?
  הכנסו לעמוד ניהול למדור פרטים אישיים, ליחצו על על הקישור שינוי סיסמה, בשדה הראשון רישמו סיסמה חדשה, בשני שדות אחרים רישמו פעמיים את הסיסמה הישנה שלכם ואשרו.
 9. איך חוסמים כתיבת תגובות ?
  יש להכנס לעמוד ניהול למדור הגדרות באפשרות כתיבת תגובות משנים ל- "לא".
 10. איך חוסמים הצגת פרטי התמונה ?
  בפרטי התמונה מוצגים נתונים כמו יצרן המצלמה, דגם המצלמה, תאריך בו צולמה התמונה וכמות צפיות. אם אינכם רוצים שהמידע הזה יוצג יש לגשת לעמוד ניהול, מדור הגדרות בפאשרות הצג פרטי מצלמה יש לבחור "לא".
 11. איך הופכים את האלבום לפרטי ?
  נכנסים לעמוד ניהול למדור הגדרות, באפשרות הצג את התמונות שלי רק לי בוחרים "כן" שומרים וכעת הכניסה לאלבום שלכם תתאפשר רק לכם, גושלים אחרים לא יוכלו לצפות בתמונות שלכם.
© 2019 ענן - כל הזכויות שמורות אודות  |  עזרה  |  צרו קשר  |  תנאי שימוש